Motoryzacja


Nie bądź zbyt podekscytowany Prawdopodobnie

Nie bądź zbyt podekscytowany. Prawdopodobnie nie skończyłeś importować samochodów z USA Sprowadzanie auta z USA Aby doświadczyć prawdziwego meksykańskiego rynku, odwiedź Market Square w San Antonio w Teksasie. „Przejście z samochodów i ciężarówek zasilanych gazem kopalnym na pojazdy elektryczne już trwa, jednak Ameryka chce zwiększenia ambicji w zakresie.

Dodany: 2022-09-15 | Kategoria: Motoryzacja
Komentarze: 0


Import towarów z USA Formularze PCC1

Import towarów z USA Formularze PCC-1 i P-CC1/A zostały zastąpione przez formularze PCC-3 i PCC-3/A. Od 15 marca przywrócone zostały kontrole na granicach Polski; dla cudzoziemców będą zamknięte z odstępstwami dla osób, które w Polsce przebywają legalnie; powracających czeka 14 dni kwarantanny. Na dane o sprzedaży nowych samochodów w czasie epidemii, trzeba będzie poczekać do końca marca. Przewiduje ono,.

Dodany: 2020-09-06 | Kategoria: Motoryzacja
Komentarze: 0


Części samochodowe z USA W

Części samochodowe z USA W pierwszym miesiącu bieżącego roku sprzedaż nowych i używanych samochodów w Polsce osiągnęła prawie 100 tys. 2 lata. W miesiącu maju 2010 r. Od stycznia 2010 r. Od stycznia Polacy kupili za granicą 695,8 tys. Najwyższą kwotę podatku zapłaciliby kierowcy jeżdżący starymi autami - 3 tys. Z doniesień medialnych wynika, iż Ministerstwo.

Dodany: 2020-09-06 | Kategoria: Motoryzacja
Komentarze: 0


Jazdy doszkalające Warszawa Zdanie testu na prawo jazdy to w

Jazdy doszkalające Warszawa. Zdanie testu na prawo jazdy to w naszym kraju niemałe wyzwanie. Oprócz znacznej wiedzy z zakresu teorii kandydat musi wykazać się licznymi praktycznymi umiejętnościami. Nierzadko największym problemem jest jazda w mieście mieście. Poruszanie się w ramach ruchu ulicznego może być dla niedoświadczonego kierowcy niezwykle trudne.

Dodany: 2020-04-06 | Kategoria: Motoryzacja
Komentarze: 0


Felgi audi i bmw Wszyscy wiemy o usługach renowacji

Felgi audi i bmw. Wszyscy wiemy o usługach renowacji kół ze stopów lekkich, jeśli nie znasz procedury, to tak, możesz zatrudnić specjalistę do usług remontu. W rzeczywistości jest to rodzaj pracy ochronnej i naprawczej, która została specjalnie zaprojektowana, aby Twoje stare felgi aluminiowe wyglądały jak nowe. Jeśli będziesz regularnie.

Dodany: 2020-03-26 | Kategoria: Motoryzacja
Komentarze: 0